| Pomysł Na Logo |
| to ma byc symbol skutera ! mi jakos sie nie widzi miec na swojej hondzie jakiegos gownianego peugeota speedfightera ;/ , wiec pomyscie nad tym co ma byc naszym symbolem , a co do piagio vespy mysle ze jest to naprawde odpwoiedni skuter |